První letošní vrh s označením KK se narodil 28.5.2024

Pyšným rodičům Danette Bersaltyna a CH. Ingenious Funtik Montbright se narodilo 7 krásných kluků a 1 pěkná holčina.

Více v oddíle - Aktuální vrh štěňat

Štěňátka již mají 5 týdnů. Jsou to super šikulové, kteří si už umí přiběhnout pro pomazlení. Mamina se stále vzorně stará. I když již dostávají  vlhčené granulky, tak jim ještě dává mlíčko na přilepšenou. Rostou výborně. Mají za sebou již 2x odčervení. Pomalu si mezi nimi začínají vybírat jejich budoucí rodiny. Doufám, že z naší strany jim je vybereme opět skvěle.

Máme již z ČMKU zápisní čísla a tak pomalu plánujeme čipování, očkování a následně přejímku vrhu. Ani se nenadějeme a prckové se rozutečou do nových rodin a u nás nastane smutné období i když někteří si pobyt u nás prodlouží z důvodu již naplánované dovolené jejich páníčků.    

Stále přijímáme rezervace na moc pěkné kluky.


28.1.2024  Štěňata

Aktuálně nemáme žádné štěňata. Krytí plánujeme na jaře 2024.


01.11.2023

JUMBO BEAR i JONAGOLD si již našli své rodinky a ty své NEJ rodiny stále vyhlížejí holky u kterých se uvolnila rezervace  JEANETTE označená růžovým obojkem a JEWEL BELLY označená bílým obojkem. Všichni byli u přejímky vrhu hodnoceni velice kladně a jsou STANDARDNÍ.  Jsou to super holky. Jeanette je taková mazlivá rozpustilá akční čiperka a Bellinka budí dojem klidné a rozvážné mladé dámy.  

Štěňátka jsou již 3x odčervené, 2x očkováné  a čipováné. Mají také každé již svůj PET pas. 

Pokud kouknete na náš Facebook mají tam všechny štěňátka zveřejněné svá aktuální videa.  

18.10.2023

Štěňátka obou vrhů mají za sebou 3x odčervení, očkování PUPPY vakcínou a čipování. Mají také každé již svůj PET pas. V sobotu očekáváme přejímku vrhu a mohou se pomalu rozběhnout do svých nových domovů, kde na ně již netrpělivě čekají a těší se. Svou novou rodinku vyhlížejí ještě 2 kluci z vrhu J.  JAMBO BEAR označen fialovým oboječkem a JONAGOLD označen žlutým oboječkem. Pokud kouknete na náš Facebook mají tam všechny štěňátka zveřejněné svá aktuální videa.  

Štěňátka obou vrhů se mají čile k světu, naučily se chodit, štěkat, vrčet a hlavně mají stále velký apetit. Pro některé z nich stále hledáme super rodiny. Máme na výběr ze štěňátek s předpokladem pro výstavy a případný chov, ale hlavně jako super rodinné společníky. I když to tak může vypadat, nikoho k ničemu nenutíme a preferujeme hlavně příjemné rodinné zázemí kde budou doufám dělat radost i lumpárny. Takže neváhejte, myslím, že u nás si může vybrat každý koho toto plemeno chytlo za srdíčko. Štěňátka budou vymazlená, odchovaná v rodinném prostředí, zvyklé na psí i lidskou smečku a běžný chod domáckosti. Budou odčervené a očkované přiměřeně věku. Budou mít čip a EU pas. Do začátku si odvezou bohatou výbavičku, aby si jejich noví majitelé mohli hlavně užívat to nádherné štěněcí období. Více v oddíle "Aktuální vrh štěňat", kde můžete vybírat z jednotlivých štěňat. Každý týden bude aktualizace fotek. Pokud máte zájem kouknout i na video jednotlivých štěňat, tak vás zvu na můj Facebook, stačí jen kliknout dole na stránce na písmeno " f ". 

Vrh s pracovním označením II se již 31.8.2023 narodil . Více o vrhu v sekci  AKTUÁLNÍ VRH ŠTĚŃAT.

Rodiče  vrhu jsou naši:

otec:

CH. INGENIOUS FUNTIK MONTBRIGHT (DKK 0/1, DLK 0/0, OCD neg. DM oba exony N/N)

matka:

YWELIN Bersaltyna ( DKK 0/0, DLK 0/0, OCD neg., DM oba exony N/N )I druhý aktuální vrh s pracovním označením JJ se již 7.9.2023 narodil . Více o vrhu v sekci  AKTUÁLNÍ VRH ŠTĚŃAT. 

Rodiče plánovaného vrhu jsou naši:

otec:

CH. INGENIOUS FUNTIK MONTBRIGHT (DKK 0/1, DLK 0/0, OCD neg. DM oba exony N/N)

matka:

EBONNY Bersaltyna ( DKK 0/0, DLK 0/0, OCD neg., DM exon 1 N/DM a exon 2 N/N)